Köpek Boğuşu

unienx

Arkadaşlar kesin yerini bilmediğim şekilde nevşehirin hacıbektaş ilçesinde köpek boğuşları yapılmakta. Bunun için ne yapmalıyız nereye şikayet etmeliyiz gerçekten içim almıyor çok kötüyüm. Küçücük kangalları boğuşturuyorlar bir tanesine yaralar açılmış yaraları kurtlanmış

4 CEVAP

unienx

Az önce yazdım yeri tespit edilirse jandarmaya haber vereceğiz teşekkürler

Kesin yer öğrenildiğinde polis ya da jandarma olur diye tahmin ediyorum.

minnoskoss_123

Polise, jandarmaya, belediyeye gidin bence de. Ayrıca instagramda haytap, haysev, suzionline_blog gibi sayfalara yazarsanız daha etkili olur.

Belediye başkanına twitterdan falan da ulaşabilirsiniz daha etkili olur muhtemelen