Kedim Şişko Mu

Arthur5

9 aylik 4 kilo 300 gram sizce kilosu iyi mi ? Kisirlastirinca da iyice kilo alir diye korkuyorum

12 CEVAP

Eymentalay

Ahhhh ah keşke bende biraz kilo aldırabilseydim sizinkinin kilosu iyi gibi biraz tombulluğun bi zararı yoktur heralde obez olmadığı sürece sıkıntı yok :))

fatmamacit

Kedinizin irkina ve cinsiyetine gore kilosu yeterince saglikli endiselenmenize gerek yok bence :)

Anonymus552223

Birazcik sisko sanki

Gayet normal bence.

Arthur5

Teşekkür ederim

Zynpkck

Dişimi dişi kedilerin ideal kilosu 4 kgmış benimki tombul sayılıyo mesela 4.5 kg kısırlaştıktan sonra kilo alıyolar

Zynpkck

Biraz dikkat etmelisiniz suzionline diye bi blog var bu konuyla alaka bence okumalısınız

Anonymus552223

Şimdilik zarar olmaz da daha 9 aylik.

Ahsenbb

Ben kızımı 10 aylıkken kısırlaştırdım.2.9du
Aradan 4-5 ay geçti şuan 4.3:))
Yemesine içmesine hiç dikkat etmedim ekstra yedirdim kilo alsın diye.Şimdi biraz dikkat edeceğim.Şuan kilosu normal bence 5 kilodan fazla olursa şişko olabilir ama dikkat etmek lazım:)

Arthur5

5.5 kg oldu

Erkek kedilerde ideal kilo 5 bence, 500 gr verse iyi olur :). Mamasını ölçülü veriyor musunuz?