Destek Verirmisiniz

DumanveNecati

Abdulkerim Kutlu diye bir hayvensever İNSAN var. Youtube kanalıda var. Sokak hayvanları için aracını satacak pazarlıksız altmış bine. İlginenenler varsa; https://youtu.be/7WvkF0YfrxQ
Acil paraya ihtiyaç var. 10- 20₺ ne koparsa iban numarasına gönderelim ne olur :(

1 CEVAP

DumanveNecati

Eklemeyi unutmuşum:) ona el atacaklar birde Dost Derneğinede baksınlar. Sokak hayvanlarını tedavi ediyorlar ve yarına kadar kliniğe en az 3.400₺ borçları varmış. Onada iban numarasından destek olalım lütfen birlikten kuvvet doğar