Kediyi Tekme Tokat Dövdüm

Tam1cat

Evet eminim ki bu başlığa hepiniz ne oluyor diyerek baktınız fakat işin aslı sizden bir ricada bulunacağım.
Tiktok'ta Gıranimüslüm kullanıcı adlı gerçek ismi Müslüm S. Olan biri kediyi tekme tokat dövüp yayınlıyor ve instagramda arkadaşı olduğunu belirtip kuşlarını öldürdüğü için kediyi dövdü haklı diyen muhammedscbbr kullanıcı adında olan şahsın ceza almasını istiyoruz. Gaziantepte yaşadığı düşünülüyor. Lütfen şikayet edin. Linkleri aşağıya bırakıyorum.

https://twitter.com/dieorlovecat/status/1167040188398362624?s=19

https://www.facebook.com/HayKonfed/videos/659193424571433/

İnstagram: haykonfed_official

Sövüp sayarak, ben böyle görüntülere bakmaya dayanamıyorum diyerek değil temel hakkımız olan dilekçe ile bu canların haklarını savunmamıza yardım edin. Haykonfed'in sayfasında dilekçe örneği ve gönderilecek adres mevcut. Aynı zamanda cimere de şikayette bulunabilirsiniz

9 CEVAP

Tam1cat

Tedaviye alınamadı dediler bana, ne kadar doğru bilmiyorum. Ölüsünü bulmuşlar sanırım. Ne kadar çok şikayet bir umut bir şey olur belki. Çok yoruldum artık. Günlerdir okulumda hayvan deneylerinin ne kadar kötü olduğunu anlatmaya çalışıyorum, karşılığında derse giren, kendini çok bir şey oldum sanan dersin hocası hayvan deneylerini övüyor, bonzai hakkında deney yaparken farelere nasıl uyuşturucu enjekte ettiğini, 10 fareden 8 inin nasıl öldüğünü, kendini korumak için kat kat eldiven giydiğini anlatıyor. Bilmiyorum, dayanamıyorum artık

DumanveNecati

Hayvanların konuşacağı günü sabırsızlıkla bekliyorum...

Ahsenbb

Birkaç gün önce görmüştüm bu görüntüyü ceza almamış mı hala?

Tam1cat

Hayır, almamış. Hala dilekçe toplamaya çalışıyor paylaştığım sayfa, kediden zaten haber yok. Bugün bunu yapan yarın başka bir kediye, köpeğe, çocuğa, kadına yapacak. Kime dilekçe veriyoruz, sende ver desem zaten bir sürü kişi vermiş dilekçe, ay ben bunları izlemeye dayanamıyorum, şerefsiz napmış diyor hareket yok :(

Yüzlerce kişi olarak cimere şikayet ettik bu gereksiz yaratığı, hala bir sonuç yok. Kedi maalesef ölmüş. Tedaviye alınmadan önce mi ölmüş alındıktan sonra mı orasını bilmiyorum.

esrakarfes

Bugün konyada da bir köpeğe tacavüz edilmiş yazık ya e

esrakarfes

Bugün konyada da bir köpeğe tacavüz edilmiş yazık ya

esrakarfes

Bugün konyada da bir köpeğe tacavüz edilmiş yazık ya

Tam1cat

Ünlü olsam, lafı dinlenen biri olsam neler yapacağım da işte