Sokak Hayvanları İçin Besleme

cigdemcnkc

Arkadaşlar besleme sayfalarına denk gelmişsinizdir ben de sokak hayvanları için besleme kumbarası açtım bulunduğum yerdeki kedi ve köpeklerin aç, mutsuz olmasını istemiyorum kendim yettiğimce mama, yemek ne bulursam koyuyorum fakat sizin desteğinizle daha çok cana ulaşabilirim. @caklit.bey kedimin hesabında paylaşacağım videoları destekleri. Merak edenler için linkim orada yazıyor yinede burada da paylaşıyım. Bu arada bu mama kumbarası, para değil kedi/köpek maması gönderiliyor 5 ₺ den başlıyor fiyatlar hiçbir bilgisi olmayanlar için söylüyorum soruluyor çünkü bikaç gündür. Bende kedimin hesabı olmasa böyle bir platform olduğunu bilemeyecektim şimdiden teşekkür ederim.
https://linktr.ee/patiyehayatver

10 CEVAP

tgcvk135

Harika bir iş çıkarıyosunuz:) umarim kumbaraniz mamayla dolup taşar,evlatlar da doyar .Ben de bireysel besleme gönüllüsüyüm hangi şehirdesiniz acaba?

cigdemcnkc

Karabük' teyim teşekkürler :)

Sdbbcn

Merhaba ben de gönüllüyüm ama ne yapacağımı bilmiyorum . İstanbul Kağıthane’deyim

cigdemcnkc

Mama göndermek için mi yoksa bulunduğunuz yerde besleme yapmak için mi gönüllüsünüz

petokulu

güzel iş

cigdemcnkc

Bu bir iş değil

cigdemcnkc

Az önce yazdığım o kadar yazıyı neden paylaşmadı ki... Sadece bu bir iş değil yazıyor şaka gibi