Kedim Çok Saldırıyor

angel03232

Kediyi sahiplendiğimde daha 1.5 aylıktı annesi ölmüştü ve 5.5 ayını doldurmak üzere ama uyurken ve ya sevmeye çalışırken saldırıyor uykumdan uyandırıyor taşıma kafesinde yurutuyoruz oyun oynasa desem de sanki dövmüşüm gibi tavır takınıyor 2 üç kere kafasına hafifce vurdum vazgeçsin diye olmadı daha çok saldırmaya başlıyor nasıl unutturcam saldırmasını ve ya nasıl engelleyebilirim?

39 CEVAP

Nurackgoz

Saldırmak oyun oynarken benim kedim pençe atıp ısırıyor ama bu nu sırtını kabartıp hırlıyorsa onu yukarı kaldırıp hayır diye bağırısanız yavaş yavaş komutları öğrenir

angel03232

Her yerimi yara bere için de bırakıyor her seferin de

lwb

Her yaklaşmak istediğinizde oraya koyucağınızı zanneder. Benim kedim de ev kapısının oralarda onu kucağıma aldığımda bile veterinere gideceğini zannedip kaçmaya başlıyor, unutmazlar

angel03232

O zmnda beni uyutmuyor
yanım da yatıyor

angel03232

Kedilerin doğasına aykırı bir şey yaptırmayı sevmem

angel03232

Ya düşündüm onu tek başındayken korkuyor kapıya saldırıyor bu sefer de küçüklüğünden beri benimle aynı odada kalıyor

angel03232

Sanırım kendimle aram da bir güvensizlik sorunu var

angel03232

Kedimle*

lwb

Ne gibi örnek verebilir misiniz

angel03232

Bana saldırıyor ben yuvasına koymaya çalışırken kaçıyor

angel03232

Onu yıkmam gerekli ☺teşekkür ederim yardımın için

Benimde bahçede besledigim bir kedim vardı onun da cinsi sarmandi .Sarman kediler genellikle saldırgan oluyor . Bizim bahçeye geldiğinde kedi tisliyordu mama falan verdik bize güvendi 3 ay sonra sevecen kedi oldu . Sizde mamasini belirli aralıklarla verin kediniz size güvensin zaten size guvenince sevgi de gösterir

Kısacası kendi haline bırakın o zmanla size güvenicektir fazla sıkmayın kediyi

angel03232

Dünden itibaren dimitri açıkta yatırmaya başladım yüzüme gözüme saldırmaya başladı

angel03232

Hala Saldırıyor Ve yaralardan dolayı iş yerinden atılma gibi durumum var
Kafesine koysakda koymasak da aynı şekilde saldırıyor her şeyi denedim

Büyük ihtimal sahiplendireceğim