İstanbulda Ücretsiz Veteriner?

parcemihic

merhaba kedim 8 aylık şu ana kadar hiç aşılarını yaptıramadım maddi durumlar yüzünden ona rağmen gayet sağlıklıydı.son dönemlerde gözüne sokak kedisi pençe atmıştı kendim bir şekilde ilaçlar alıp tedavi ettim fakat ağzında ve burnunda yara çıktı 4-5 gündür böyle.yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

bana ulaşmak isterseniz instagram:parcemihic

9 CEVAP

pisipisi123

Lütfen hekim görüşü olmadığı sürece, tecrübeler ve öneriler doğrultusunda ilaç kullanmayın. Hele ki antibiyotik asla.

romedon96

Hem aşı yaptırmıyorsun hem bakıyorsun hemde sokağa salıyorsun anlamadığım madem bakamayacaksın niye sorumluluk alıyorsun. Hayvanı sokak yaşamından da mahrum bırakıp tecrübesizleşip ölmesini mi istiyorsun. Bakamayacaksan alma

lwb

Fotoğrafları koyabilir misiniz? Biz bir yardımda bulunamayız sadece bir fikir söyleyebiliriz çünkü kendiliğinden çıktığına göre bir deri hastalığı ya da içsel bir şey olabilir. Antibiyotik kullanabilir, krem kullanabilir hastalığına göre. En doğru teşhisi, yönlendirmeyi, yardımı veteriner yapar. Avcılardaki veterinerlik fakültesine götürebilirsiniz. Özel vetlere göre daha ucuz fiyatlar

parcemihic

antibiyotik kullandım ve kullanmaya devam ediyorum.yarın avcılara bakmaya çalışacağım,teşekkürler.

lwb

Gittiğim veterinere ne zaman hasta bir kedi götürsem antibiyotik kullanıcak olan beş günden fazla kullandıttırmaz. Siz neye göre veriyorsunuz?

BalliBadem

Belediye veterinerleri teşhis tedavi kısırlaştırma ve kuduz aşısı yapıyor keşke kafanızq göre tedavi denemeseydiniz sokakta vs bakıyorum demezseniz bakmıyorlar

lwb

Belediye bakıyor da en son çareniz olsun

İstanbul fatih yaşam veteriner kliniği ücretsiz kontrol ediyor size ilaç yazabilir

Fablemoon

İBB sokak hayvanlarına ücretsiz bakıyor.Evcil hayvanlara %50 indirim yapıyor.Fatih'te olması lazımdı.