En Beğendiğiniz Mama☺️

Elena098

Kullandıklarınızdan en beğendiğiniz mama

50 CEVAP

lwb

nd gibi yüksek et içeren mamalar varken proplanın tercih edilmemesini ve bir çok mamanın aksine %20 "et" içeriyor dememe rağmen sizin bu yorumunuz;'(

lwb

Ayrıca görünen yüzü ve arka yüzünü bilemem gibi yorumlarda yaptım ama..:(

lwb

Attığım linklere bakarsanız yüzde yirmi somon eti yazdığını görebilirsiniz.
Şeffaflık yok hiçbirinde ama görünen yüzüne göre yorum yapıyoruz zaten

lwb

Attığınız link bu endüstriden bahsediyor ama markaya özel bir şey göremedim, ben marka için sanmıştım

Aronun linkini atabilirmisiniz sokak kenilerine almayi düşünüyorum