Nd Kedi Mamalarında Değişiklik Mi Yaptı?

Kedilerim yeni tarihli nd mamaları yemiyorlar. Koklayıp gidiyorlar. Elimde kalan eski mamalarla karşılaştırdım. Yenilerde taneler çok kalın ve kokusu da farklı. Bunun nedeni ne olabilir

42 CEVAP

HepsiPati

Dediğim gibi benim paketin tarihi 11.20 ve yiyorlar. ND lerden sahte duymuştum. Aldığınız yer önemli. Birde doğru depolanması. Pakette delik te olabilir mi acaba?

3 pakette de delik yok. Sahte de değil. Farmina ile konuştum. Benden paketlerin resmini istediler. Kontrol ettiler. Sahte değil. Yurt dışına dilekçe yazdılar.

Belki kısır kedi mamalarında değişiklik yapmamıştırlar.

gozush

Ben de bugün aldım ama elinizdeki mama sahiden çok kalın. Aldığım mama yeni tarihli ve ince. Değişiklik olduğunu sanmıyorum ben.

Acaba bir seride üretim hatası mı oldu. Çok şikayet eden olmuş. Siz aldığınız yeni tarihli ince mamanın çeşidini, son tarihini ve nerden aldığınızı paylaşırmısınız

beautifulcat

Farmina'yla irtibat halinde olmak gerek, şayet bir değişim varsa bize bildirmemeleri etik değil.

GammaLamina

Üretimden dolayı rengi ve kalınlığı farklılık gösterebiliyor, evet. Ne kadar güvenilirdir bilmiyorum ama ben her aldığımda paketin arkasındaki QR kodunu okutuyorum. Direkt olarak üretici firmanın sitesini gösteriyor. Aldığım yerde yavru kedi olanının Prime'nı getiriyorlar artık, taneleri çok daha yumuşak hatlı ve paketin arkası farklı. Paket incelemesini yaptığımda her şey aynı gözüküyordu.

HepsiPati

Yeni paketi açtım. Rengi bir öncekinden açık ve biraz daha yassı gibi. Bir önce ki paket tahılsız dı. Bu ise düşük tahıllı. Fark ondan mı kaynaklı bilmiyorum. Hep düşük tahıllı veriyordum. Siz yazmadan önce karşılaştırmamıştım. Yiyorlar bunu da sanki. Fakat diğeri gibi iştahlı değiller gibi.

HepsiPati

Resim ekleyemedim. Ekleyebilseydim farkı sizde görebilirdiniz.

Düşük tahıllılar daha açık renkli oluyor. Orda problem yok. Benim 5 paketin hepsi tahılsızdı. Renkleri de farklı değildi. Fakat yemedikleri mamalar diğerinin iki katı kalınlığındaydı. Ve kokusu da farklıydı.

HepsiPati

Farmina dan dönüş oldu mu acaba ?

Cyborg

Yok ne yazık ki. Bugün bir de Instagram hesaplarına yazdım, mail adresi verdi. Ambalajı, mamayı, skt ve lotu çekip oradan da durumu anlatmamı istedi. Oraya da yazdım ama hala ses yok.

HepsiPati

Farklı mama arayışındayım. Uzun zamandır hep nd kullanıyorum. Bu dediklerinizi hep duyar oldum. Nd den va geçmek istemesem de araştırıyorum yinede. Fitmin ve Bravery nasıl acaba. Bilgisi olan var mı?

Sselin1

Fitmin mamanin icerigi gayet iyi ama icerigi bu kadar kaliteli mamada neden koruyucu var anlamadim kendi sitesine de baktim mamanin dogal yolla korunduguna dair hicbir sey yazmiyordu.

Siba

Bende nd nin kitten olanı aldım yeni tarihli 2021 begenmediler eski tarihli olanı yiyorlardı.