Arkadaşlar Bu Kişi İnternetten Paylastıgın Resim Birincilik Kazanmış Şikayet Edin

Serkan8291

Böyleleri kul hakkında girip insanları salak yerine koyuyor iki hesabı var ikisinde internetten buldugu hayvanları paylasmıs birde İSİM koymus begenmeyin desteklemeyi şikayet edin

7 CEVAP

Ayıp

Anonymus552223

Ben de bir kez tatli bir sokak kopegini koymustum, son gune kadar 1. idi, son gun biri foto koyup o gun icinde birinci oldu. 25 lira icin ugrasiyorlar boyle seylerle. Madem bunlari engelleyemiyorlar kaldirsinlar foto yarismasini bence..

ygiz_mrtt

Bu özgeyi zaten bende kendi hesabımdaki soru kısmından ifşa ettim, bu kızın amacı alex diye bir kedisi var hem köpek zeus diye fotoğraf paylaşmıştı hemde bunu. amacı 50₺ kazanıp hepsini kedisine harcamak, zaten beğenilerin hepsi sahte. Petlebinin bu kızın hesaplarını bloke etmesi lazım çünkü 2 haftada bir yarışmaya katılabildiği için diğer hesaplarından da paylaşıp her hafta 1. olacak. hesapları 15 veya daha fazla

lwb

Yazık

Serkan8291

3 Berki daha fazla hesabı var hepsinde internetten paylastıgın kendine ait olmayan canları paylasım arkada İSİM takmıs Allah böylelerini ıslah etsin ne diyeyim

Serkan8291

Yani son gönderim kişi resmine mesaj olarak yazdım lakin yorumlarım silindi özelden de acıklama yapmadı ben zehre hakkımı helal etmiyorum Allahın dan bulsun
Bu sondu zaten ne diyeyim benim evimde 4 tane sokak canları ve beslmeler yapıyorum evet ihyacım var her hafta giriyorum daha ilk günden hileler havada ucusuyor burda benim gibi cogu insanın Berki ihtiyacı var ama ben hicbir zaman harama el uzatmam bu bildiğiniz haramdır yarısma İn sartları belli herkez İnternete buldugu petlerle katılsın bu ne sacmalıktır bu devirde 1 liraya bile ihtiyacı olan insanlarla dolu kücümsemeyin yoksa sizler kücümsenicek duruma düşerseniz

Serkan8291

Bu son yorumum kim ne yaparsa kendine yapar umrumda değil