Nereye Gidiyorlar?

DumanveNecati

Bahçeye kediler için koyduğum mama-su kapları kayboluyor. Ama garip olan atan kişi hepsini tek seferde değil sırayla atıyor( o ne garip işse)

5 CEVAP

Elifsedefd

Bana da aynısını yapıyorlar, gece atıyolar bide ben görmeyeyim diye. Üstüne yazı bile yazdım şikayet edicem dedim, atmayın dedim yine de bana mısın demiyorlar, bende artık çareyi tek kullanımlık folyo kaselerden alarak buldum, atıyolar yenisini koyuyorum

DumanveNecati

İlk güveç mama kabı kayboldu, birkaç gün sonra çöpte kırılmış olarak kardeşim bulmuş.

DumanveNecati

Birkaç gün sonra su kabı kayboldu ama büyük mama kabı hâlâ duruyor. Hayır yararınız yoksa zararınızda olmasın. Şu kaplara dokunmayın• - •

DumanveNecati

İyi fikirmiş, deneyeceğim

serdarev

Toplum olarak yozlaşmış durumdayız, yazık şu Çocukların kaplarından ne istiyorsunuz. Bizde alüminyum kaselerden kullanıyoruz, aynı sorun bizim apartmanda da mevcut.