Yoksa Ölecekmii??

HilalAres

Kedim 3-4 aylık erkek sarman kedi, bir iki haftadır çok değişti tüyleri dökülmeye başladı halsizleşti sürekli uyur hale geldi ölü gibi eskiden çok canlıydı mamasıni değiştirdikten sonra oldu acaba ondan mı yoksa başka bir şey mi

21 CEVAP

HilalAres

mamayı burdan aldım jungle ama memnun kalmadım bugün gittim açıktan aldım birde trendline aldm o nasıl? aşıları yeni yaptırdm aşıdan mı oldu? başka her şeyi aynı

HilalAres

teşekkür ederim :)) doktorumuza gideceğiz..

HilalAres

peki reflex?

HilalAres

anlıyorum artık :'D

Berraksenel

Ben ND kullan miyorum demiyorum zaten ben bu 13 kediye de 3-5 senedir bakiyotum yani sonucunda kotude bir sey gormedim gorebilecegimide sanmiyorum evde 1 can var diyipte disardakilerede bakmama olmuyor malesef 1 can mı 1000 canmi diye bir dusunulmeli cunku o disardaki canlarinda sevgiye ihtiyaci var benim hayvanlarima Reflex,Royal Canin , Proplan ,N&D v.b mamalardan yedirdim ve ayrica disardaki kedilerimede N&D de veriyorum ayrim etmeden

Berraksenel

Ama bu arada sokak ve ev kedisi ayrimnda biraz hassasim cunku sonucta ona sahip cikiyorsun ama bir tane ile birsey fark etmedigi icin sokak kedisi ile bir ayrimi olmayip hepsi mutlu olsa dahada guzel olurdu diye sokak ve ev kedisi ayrimina biraz kilim ve bu siralarda da %45 lik artan dutum ile eve alinip sokaga atilan kedi ve kopek olaylarida artmaktan barinaklar tasmak uzere