Yuva Bulabilirmiyim Ki

Arkadaşlar 6tane yavrumuz vardı biri kayıp olmustu birinizde dün bi araba ezmiş yolun kenarında bulduk o esnada kayıp olanını da bir ay önce araba ezmiş biz görmeden gommusler ve suan 4tane yavrumuz kaldı sokakta onlara yuva arıyoruz çok zor biliyorum ama hayatları tehlike sokaktan öğle bi araba geçiyor ki sanırsın ki otoyol suan çok içim yanıyor

2 CEVAP

SerkanO

Petlebi yuva ilanlarında ilan açabilirsiniz. Instagram'da kedi sahiplendirme sayfalarında ilan verebilirsiniz. Güzel fotoğraflarla ilan verirseniz şansları daha yüksek. Denemekte fayda var.

mavitilki

Petlebi, insagram, facebook, suzionline, üniversite toplulukları gibi yerlere verin fotoğrafını. Ne kadar paylaşılırsa ve ne kadar sevimli fotoğrafları olursa o kadar iyi.