Kuştan Anlayan Varmı?

HilalAres

Bir dişi bir erkek kuşum var, erkekte hiç bir problem yok ama dişi kuşum bir kaç haftadır kabarık titriyor kıpırdamıyor nesi var acaba?

4 CEVAP

lwb

Üşütmüş olabilir, yumurta maması yapabilirsiniz, vitamin takviyesi de yapın. Sıcak tutmaya özen gösterin. Kuşçulara sorarsanız hangi vitamini kullanmanız gerektiğini söylerler.
Yem yemesinde bir sıkıntı var mı?

lwb

İshalse eğer durum biraz daha ciddi demektir, veterinere götürebilirseniz antibiyotik tarzı bir şeyler verebilir. İnternette kuş üşütmesiyle,halsizliğiyle alakalı forumlarda da bir kaç ilaç ismi var ama ne kadar doğrudur bilemem. Yumurta maması çok zengin oluyor onlar için

HilalAres

ishal yok netede baktım dediğiniz doğru sanrm üşüyor olabilir buna yönelik tedavi edeceğim teşekkürler :))

HilalAres

yem yemesi azaldı biraz, vitamin kompleksi kullanyorum sürekli temiz altıda..