Kedilerim Zehirlendi

VASVIYE2

gelen mama destekleriyle emek emek büyüttüğüm 4 kedim zehirlendi ne yapacağımı bilemez durumdayım sokakta bakıyordum yuva buldum birine alıp yuvasına götürecektim cansız bedeniyle karşılaştım daha önceki petlebi hesabımdan beni tanıyanlar biliyordur bu olayı yapan kişiyi biliyorum ama hiçbir kanıtım yok ne yapabilirim

4 CEVAP

Allah belasını versin onun. Pislikler.

mavitilki

Kanıtınız olmalı. Mama bağışı sorunuzu gördüm. Size özel mesaj attı değil mi? Mama kargoladığını düşünerek söylüyorum adresine ulaşabilirsiniz. Ayrıca size mesaj attığına göre petlebi hesabını da biliyorsunuz. Bunlar yeterli kanıtlar zaten. Mama yardımı istediniz, size zehirli mama yolladı. Sokak hayvanlarına bu tip bir kötülük ettiği için belli bir para cezasına çarptırılır dava açtığınız an. Eğer eminseniz yapılması gereken tek şey dava açmak.

mavitilki

Bu insanlardan daha vahşi ve daha kötü ne var? Hayır o hayvanın ne sıkıntısı var sana? Ne diye yapıyorlar bunu anlamıyorum.

VASVIYE2

hayır zehirli mama göndermediler ben sadece gelen desteklerle büyüttüğüm derken ne zorluklarla ve yokluklarla büyüdüklerini anlatmak istedim kedilerin orada bulunmasını istemiyorlardı apartmandakiler bende sokaklar sahipsiz canların yaşam alanıdır dedim barınağı arayıp toplatacağını falan söyledi yuva aradım kedilere ama bulamadım orada doğup büyüdükleri için başka bir yere alıştırmaya çalıştım ama yine oraya gittiler apartmandaki birinden adamın kedileri dövdüğünü duydum ben orada oturmuyordum video istedim kadından ben çekemem dedi sonra gittim baktım ağzından köpükler çıkmış halde yatıyorlar çoktan ölmüşler ben gitmeye ...