Kaybettik...leram

Evet hatirlarmisiniz bilmem Lera adında kopegim vardı. Arkadaşımın ve benim kopegimdi yan yana oturdugumuz için birlikte seçip evlerimize getirmistik onun evinde kalıyordu ben ise mama vb şeyleri ile ugrasiyordum. Ama bu sabah saat 6 buçuk da hayata gözlerini yumdu. Neyseki sizin sayenizde iyiyim Hiç bir zaman prim yapmadım.Neyse sokaktaki canlari besemeye gidiyorum hoscakalin.Ve Kedi kopeginizjn değerini bilin çünkü Birdaha aynısı olmayacak...

2 CEVAP

Tüh yazık olmuş yine iyi dayandı hayvan, yurt dışından gelirken Allah bilir neler çekmiştir.

ballokumu

İnanamıyorum ya neden öldü ki