Yarışmada Fake Var!!!!

HilalAres

Arkadaşlar uzun süredir buraları takip ediyorum bu haftanın yarışmasında bir terslik var! kesinlikle eminim @mhakankaya diye kullanıcı yeni üye olmuş ve en az 30 sahte hesabı var ve ordan petinin resmini beğeniyor.. Buna nasıl dur diyebiliriz? yarşmaya bakarsanz ilk srada zatn

4 CEVAP

lwb

Gerçekten ihtiyacınız yoksa ihtiyacı olanların önüne böyle desteklerle geçmeyin.

engin34

Ben mesaj attım ona böyle iş olmaz.

mhakankaya

Engin Abimize açıklama yaptım özelden fakat sizede Engin Abiye yazdığım mesajları atmak istiyorum.
Köpeğimi patliyenler fake hesap değil. Bazıları benim çevrem. Sosyal medya hesaplarımda bana destek olmaları için paylaştım ve onlarda bana destek oluyorlar olmaya çalışıyorlar.
Diğer beğenenler ise normal Petlebi kullanıcıları.
Eğer sahte hesap ile patilenme olursa Petlebi sistemi otamatik olarak sahte patilenmeleri siliyor.
Sizin şüpheniz varsa onun için yapacak bişeyim yok. Eğer haksızlık oluyorsa Petlebi onun peşini bırakacağını düşünmüyorum.

mhakankaya

Ayrıca benim aile dostu bir ablam var onun instagramda 1000 küsür takipçisi + çok fazla sayıda arkadaşları var oda bana destek oluyor.
Şüphenizin azda olsa azalacak ise instagram adresini size verip konu hakkında detaylı olarak konuşabilirsiniz.