Kumrular!!! - @Tupati

tupati

Kumrular yemeleri için ne verebilirim?Şuan sadece su veriyorum.Sürekli geliyorlar.Onlar için ZARARSIZ ve yiyenilecekleri bişey lazım

5 CEVAP

tupati

Birde bulgur ve buğday verirken nasıl veriliyor.Direk mi?

GammaLamina

Klasik bir kuş yeminin içindeki tüm tahılları verebilirsiniz. Kumrular çoğu tahılı tüketebiliyorlar. Evde darı, buğday yok diye endişe etmeyin. Ekmek kırıntısı verseniz de onları tok tutar.

LIGHTNING

Direkt verebilirsiniz, yarma (aşurelik buğday), bulgur fark etmez

tupati

Çok teşekkürler

Gozdetemizel

Bulgur kursakta suyla birlesince sisiyor ve ölduruyor diye duymustum.yakin zamanda bende yavru baktim camin onune dustu.hep bugday verdim kuscudan alip gayette
Yedi.ilk etapta gece buldugum icin evdeki kus yeminden verdim onu da yedi