Face Frenchie Time Turkey Yarısmamaızda Bize Destek Olurmusunuz Lütfen

Serkan8291

Arkadaşlar face olanlardan destek bekliyorum bir yarışmaya girdim ve sizin destekleriniz olmadan kazanmam cünkü kızım cins değil ve böyle yarısmaların kazanı hep cins canlar oluyor desteklerinizi bekliyorum Öncelikle Frenchie time turkey grubuna üye olmanız daha sonra MİNİK fındıgımın resmini beğenmeniz gerekiyor desteklerinizi bekliyorum zon zamanlarda hem mama sorunu hemde kıs geldiği için zorlanıyorum etiketleme yapmak serbest yarısmada

2 CEVAP

Serkan8291

resimag.com/p1/c4bf6bffad5.jpeg