Apartmandaki Kedi

dilaraxx

APARTMANIMIZDA KAPIDA BİR KEDİ VAR HERGÜN ONA MAMA İNDİRİYORUM VE SEVİYORUM KUCAĞIMA ALIYORUM SEVİYORUM ŞUAN ONU ALABİLECEK DURUMUM YOK AMA ELİMDEN GELDİĞİ KADAR YARDIMCI OLUYORUM FAKAT GEÇEN GÜN SEVERKEN ŞEREFSİZİN BİRİ GELDİ İNŞALLAH GEBERİR HEPSİ DEDİ AĞZIMA GELENİ SÖYLEDİM TUTAMADIM KENDİMİ ACABA KEDİYİ ZEHİRLER ÖLDÜRÜR MÜ ???? ONU ÇOK SEVİYORUM DURUMUM DÜZELİNCE ALICAĞIM AMA ENDİŞELİYİM BU KONUDA OLAN HAYVANCAĞIZA OLACAK??

3 CEVAP

NZI

Hee, o zaman kedinin yerini başka bir yere değiştirin illaha kendi evinizin önünde olacak değil. O adamın görmeyeceği bir yere götürün kedinin de seveceği bir yere.

NZI

Bence alabilirseniz evinize alın, alamıyorsanızda başka birine rica edin. Olmasa artık kediye kapınızın önünde bakın. Yada yerini değiştirin.

dilaraxx

YA KENDİ EVİM OLSA 1 SANİYE DÜŞÜNMEM BİLE AMA BENİME EVİM DEĞİL