Pitbull Beslemek Yasak Mi

emreakcan34

sorunun cevabı biliyorum ama bazı insanlar laf anlamıyor satmak yasak beslemek yasak olması saçma her ırk köpek saldırgan eğitim güzel vermiyor köpeklere sonra saldırıyor

3 CEVAP

k9_kep

Şuan bu köpekler için yasa çıkıyor özel bir belge alınacak

DilaBadem

Türkiye'ye yurt disindan getirmek ciftlestirip üretmek satmak diger yasakli irklar icin oldugu gibi evet yasak.
Ancak zaten yasakli irk sahibi olup besleyenlere tabi birşey denmiyor var olan kurallara uyuldugu taktirde.
Kisirlastirilacak
Asla tasmasiz dolastirilmayacak
Ayrica mutlaka agizligi olacak disardayken
Saglik karnesi asilari hepsi tam olacak
Cip ve belediye kaydi gibi resmi islemleri eksiksiz olacak gibi.

Byzadige

Yasak yüklüde cezası var hadi onu geç elinden alıyorlar komşularınla iyi geçin ağızlık vs önlemi al bişey olmaz yeni yasa geliyor yakında