Kuru Mamayi Sevmiyor Col Fazlada Yas Mama Vermek İstemiyorum Baska Ne Verilebilir Her Gun

Kedi beslenmesi

2 CEVAP

Gsima

Ona ev yapımı mama verin hem ne kattığınızı bilirsiniz hem de ekonomiklik açısından

zcerenoktay

Islak mama ve kuru mamayı karıştırarak verin. Eğer hiç ıslak vermek istemiyorsanız kuru mamayı bırakın 2-3 güne yer fakat kuru mamanızın markası kötü ise beğenmiyor olaiblir aromasını. Kaliteli bir mama alırsanız yeme oranı çokkk daha yüksek.