Ödeme Yaptığım Halde Sipariş Sepette Görünüyor?

yigitikisu

Bugün Website personeli yarım gün çalışıyordur diye aradım kimseye ulaşamadım. Canlı Destek de aynı şekilde. Siparişi verdim, ödemeyi yaptım ancak sipariş hala sepette görünüyor. Yani herhangi bir sipariş kaydı yok, banka hesaplarımı da kontrol ettim para çıkışı gerçeklemiş. Daha önce böyle bir problem yaşayan var mı acaba?

2 CEVAP

Deliladilan

normalde siparişlerim kısmında hazırlanıyor veya tedarik ediliyor şeklinde yazması lazım ödeme gerçekleştiyse. siparişiniz alındı sayfası çıkmadı mı ?

yigitikisu

Maalesef çıkmadı, ödemenin yapıldığına da eminim kontrol ettim hesaplarımı; hatta dijital dekontum da mevcut. Resmi tatil olduğu için çağrı merkezine de ulaşamıyorum. Çarşamba'yı bekleyeceğim sanırım.