Muhabbet Kuşun Poposunda Turuncu Leke Ve Hafif Şişlik

Merhabalar, muhabbet kuşumda turuncu leke ve hafif şişlik olduğunu farkettim. Sık sık yumurtalamaktaydı. Yanında erkek kuş olmadığı halde. Şu an yanında erkek kuş var ama hala yumurtaları boş çıkıyor ve sık sık yumurtlamaya devam ediyor. Bir süredir devam eden bir turuncu leke mevcut. Yemesinde ve uçmasında sıkıntısı yok. Halsizlik de görülmedi. Yine de bu şişlik ve lekenin ileride kötü bir şeye dönüşmesi ihtimalinden rahatsızım. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim

1 CEVAP

Aynı sorun şuan benim muhabbet kuşumda da var acaba bir çözüm bulabildiniz mi