Kısır Kedi Davranışı

Seymadmrdgn

Kedim tekir 1.5 yaşında disi ve kısır ama durduk yere uyurken uyanıp saldiriyo (arada sırada bu olay) özellikle babamın kıyafetlerine yatıp kızgınlıkta gibi hareketler yapiyo neden böyle yapiyo olabilir kısır çünkü

1 CEVAP

Shokimurti

Kısırlaştırmadan önce kızgınlık yaşamış olan kediler kısırlaştırdıkran sonra ara sıra benzer davranışlar sergileyebilir. Bunlar çok kısa süreli ve önemsizdir. En uygunu kızgınlıga girmeden önce kısırlaştırmak.