Yavru Cennet Papağanı Hk.

Onurvur

Merhabalar , 45 günlük yavrumuzu evimize getireli 2 gün oldu henüz. Kafesin tabanında duruyor genelde uyuklar gibi ve su içerken sadece tüneğe çıkıyor sonra geri iniyor aşağıya. Acaba ortam değişikliğinden hasta mı oldu su içerken tüylerini hep kabartıyor. Yoksa alışma sürecinin mi bir sıkıntısı hasta olmasından çok korkuyorum. Yardımlarınız için teşekkürler.

1 CEVAP

iameceevans

Daha geleli 2 gün olduğu için alışma sürecindedir diye düşünüyorum yemesinde içmesinde bir problem yoksa bir süre sonra alışır benim sultan papağanım da aynıydı. Dikkat edin kendisine soğukta kalmasın cam kenarına kalorifer yanına koyabilirsiniz hem dışarı bakar hem de sıcak durur