Lütfen Yardımmm Hayvana Eziyet!

Arkadaşlar karşı komşum bu soğukta ev kedisini balkonda tutuyo asla iceri almıyo her gece ağlıyo kedi soğuktan nereye şikayet edebilirim ? Hayvana bakmıyolar asla ellerinden alsınlar istiyorum

11 CEVAP

Catloveerr

Hangi şehir? Bi video fotoğraf filan çekebilirseniz instagramda yayalım. Oradan birileri yardımcı olur. Gereken yerlere şikayet yapılır

Balkona kedi evi koymuşlar.7/24 orda kalıyo hayvan asla iceri almıyolar mutfak ışığını görür görmez yalvarıyo onlara ac kapıyı diye.Epey bi sure izledim ifşa edicem haklısınız

lwb

Yok artık gerçekten
Bizim dışarıda gördüğümüz her canlıyı bu soğukta içeri tıkasımız geliyor, bunların yaptığına bak
Yazık çok yazık

Catloveerr

Vicdansızlar resmen zaten seviyo olsalar ağlamasına dayanamaz içeri alırlardı hele ki bu soğukta balkona kapatmazlardı

Siyammm

Valla çok üzüldüm internetten bakın bilmiyorum

iameceevans

Belediyeyi ararsanız hayvan barınağına yönlendirirler sizi barınak ellerinden alır

BalliBadem

Pek ilgilenileceğini sanmıyorum siz ikna edin alın birine sahiplendirirsiniz

Dinlemiyolar bile kimseyi kediye ölüme terkettiler resmen elim kolum bağlı duramıyorum artık cok ağlıyo :( ben kedim bi an balkona cıktı diye ölüyorum korkudan insanlarda vicdan yok

Doğrudan twitterda instagramda ifşa edin. Önemli ve duyarlı birkaç hesabı da etiketleyin. Başka yolu yok.

Balkonda kedi evi var bi sey olmaz diyolar ama her gece ağlıyo iyice sinirlerim bozulmaya başladı

Izmirde yaşıyoruz hava 8 dereceye kadar düştü burda da cins kedi ustelik.Neden sahiplenirler anlamıyorum