Yaş Kuru Mama

deadlysept

Kedim 2 aylık yavru kuru maması hep kavında duruyor. Kendisi arada yiyor. Yalnız ben yaş mama da vermek istiyorum. Ne kadar versem ishal olmadan günlük ihtiyacını karşılayabilirim

2 CEVAP

Sselin1

Evde derisiz tavuk ile biraz pirinci haslayip istediginiz kadar verebilirsiniz ishal olmaz. Hazir olarak ise gimcat, schesir, n&d gibi markalari tavsiye ederim günde yarim konserve verebilirsiniz. Market mamalari genel olarak yavru kedilerde ishale sebep oluyor vermemeye calisin.