Iyi Aksamlar Jumbo Muhabbet Kusu Aldik 28 Gunlukken 1 Adet Sahiplendik Ve Kus 3 Gun Sonra Öldü Sebeb

Hsngzmars

Iyi aksamlar jumbo muhabbet kusu aldik 28 gunlukken 1 adet sahiplendik ve kus 3 gun sonra öldü sebebi neler olabilir cokda neseli bi kusdu yemesinde icinmesinde bir sikinti yoktu 1.5 gun mecburi olarak evde olamadık ve geldigimizde kuş ölmüştü kanadının birisi acik penceleri felcli gibi bisey olmustu neden boyle olmus olabilir

1 CEVAP

Nightcat

Evde başka biri var mı? Kuşlar hassas hayvanlardır. Çok kolay ödleri kopar ve bunun sonucunda ani bir şekilde ölebilirler. Yüksek ses falan mesela, korkacak kadar. Zaten daha 3 gün olmuş fazla da alışmamıştır. Ve daha çok küçük zaten. Bir de tek bırakmışsınız. Ben böyle düşünüyorum.