Natural Bastet Çam Peleti

Catloveerr

Kedisi için bentonit kum yerine çap peleti kullanan var mı? Kokuyu hapsedip hapsetmemesi en önemlisi. Topaklanma konusunda nasıl? Natural bastet kullanan oldu mu 14 litre 14 hafta diyor. Bu kadar uzun süre gidiyor mu gerçekten deneyimli kişiler yardımcı olursa sevinirim.

42 CEVAP

Catloveerr

Güncel

Catloveerr

Yok mu pelet kullanan kimse?

Catloveerr

Ben de ordan gördüm denemek istiyorum. Koku yapmıyor diyorlar bu kadar diyen varsa yapmıyordur heralde. Bir paketi 5.5 hafta kullanan olmuş zaten kum gibi çöpe gitmiyor azaldıkça üzerine ekleniyormuş o yüzden uzun süre gidebilir

srplzngl

Yani belki de 14 hafta boyunca kumu değiştirmemeyi kastetmiyorlardır 14 hafta 14litre derken. Benim aldığım kumlarda litre hesabi yok, o yüzden bilmiyorum bir kap kaç litre alıyor.

incikko

Arkadaşlar ben uygulamada önerilen şeyleri yapıp aşırı zor duruma düştüğüm için bir öneri vereceğim: ilk kez kullanımda pelet ile bentoniti yarı yarıya karıştırdım, normalde kum kabında harekete anında atlayan kedim uzak durdu 1-2 saat. Sonra daha fazla bentonit döktüm, üstte bentonit olsun belki o zaman kullanır diye. Yok 12 saat sonunda gece eve döndüğümde kum bir kere kullanılmamıştı. Ben de dün gece acil ‘getir’ uygulamasından kum sipariş ettim. Yani yarı yarıya falan hikaye, çok daha az miktarla deneme yapın bence ve mutlaka boş kum kabını dolduracak bentonit yedekte dursun.

Catloveerr

@srplzngl küçük ve orta boy tuvaletlere bir buçuk paket pelet dökün diyor üretici firma. Azaldıkça ekleyerek kullanım sağlanıyormuş çöpe gitmiyormuş tabii bir süre sonra kum kabını yıkamak lazım

mervegck06

ben natural bastet alma gafletinde bulundum kedim hiç hoşlanmadı başlarda sonra alıştı ama koku hapsetme olayı çok kötü aktif karbonlu kum kullanıyorum ve koku neredeyse sıfır natural bastet te ev olduğu gibi çiş kokuyordu 2 hafta dayanabildim. ve 14 hafta gideceğini hiç sanmıyorum.

Catloveerr

Çok iyi diyenler de var. Hiç koku yaymıyor diyorlar. İyi bir mama kullanıyor musunuz o da etkiliyor kokuyu

mervegck06

N&D kullanıyorum Veto Skin vitamin ve gim Cat malt macunu kullanıyorum. Bende çok iyi diyenlere kandım. Yazık oldu parama o paraya sokak hayvanlarına mama alırdım

Catloveerr

Wow iyiymiş hangi mamayı kullanıyorsunuz?

yasminackz

Matisse

yasminackz

Önceden reflex aktif karbonlu kum kullanıyordum ama çiş dağılıyordu

dilanabanoz

golosi kullanıyorum. her gün, fırsat bulamazsam iki günde bir temizliyorum. koku var evet ama ağırlıklı olarak çam kokusu ama ben o kokuyu da sevmedim pek. yapışması da şöyle kullandıkça pelet nemleniyor galiba, ilk döktüğüm zamanki gibi kuru değil gibi geliyor bana. o yüzden de yapışıyor olabilir bilemiyorum

FridaDora

Natural Bastet I kullanıp denediniz mi post sahibi?ben araştırıyorum da merak ettim ????

BalliBadem

Bende düşündüm ama bilemiyorum olumsuz yorum çok Badem her türlü kuma yapar fark etmez ona, şimdi ucuz bişeyde değil ki alayım memnun kamazsam atarım diyeyim neyse yine bentonite devam