Natural Bastet Çam Peleti

Catloveerr

Kedisi için bentonit kum yerine çap peleti kullanan var mı? Kokuyu hapsedip hapsetmemesi en önemlisi. Topaklanma konusunda nasıl? Natural bastet kullanan oldu mu 14 litre 14 hafta diyor. Bu kadar uzun süre gidiyor mu gerçekten deneyimli kişiler yardımcı olursa sevinirim.

42 CEVAP

Catloveerr

@fridadora hayır denemedim fiyatı çok yükseldi açıkçası. Micho kum kullanıyorum 3 aya yakın gidiyor ve 42 TL. Çok uyguna geliyor

incikko

Arkadaşlar ben uygulamada önerilen şeyleri yapıp aşırı zor duruma düştüğüm için bir öneri vereceğim: ilk kez kullanımda pelet ile bentoniti yarı yarıya karıştırdım, normalde kum kabında harekete anında atlayan kedim uzak durdu 1-2 saat. Sonra daha fazla bentonit döktüm, üstte bentonit olsun belki o zaman kullanır diye. Yok 12 saat sonunda gece eve döndüğümde kum bir kere kullanılmamıştı. Ben de dün gece acil ‘getir’ uygulamasından kum sipariş ettim. Yani yarı yarıya falan hikaye, çok daha az miktarla deneme yapın bence ve mutlaka boş kum kabını dolduracak bentonit yedekte dursun.

incikko

@srplzngl insanlara yarı yarıya olunca kedi alışır diye yanlış bilgi vermeyin. Benim kedim de olmadı. Olmayabiliyor. Bir önceki postuma bakınız.

Catloveerr

Evet mamanız iyiymiş bi şey diyemeyeceğim o yüzden. Ama ben yine de denemek istiyorum değişiyor kişilerin deneyimleri. Alayım da parama yazık olsun :D

Catloveerr

Teşekkürler

Catloveerr

@dilanabanoz bence en önemlisi koku :/ hangi mamayı kullanıyorsunuz?

Alaracatlover

Ne kadar düre gidiyor.

coga

Bence yalan arkadaşlar çünkü doğal bir kumun nasıl topaklastigina dair soruna cevap veremediler , reçine dediler ama reçine sıvı ile reaksiyona girmez ki , ayrıca ekşi sözlük yazılarında da etrafa dağıldığı ve yapıştığı yerden zor çıktığı yazılmış ben kullanmadım ama yazılar bu yönde
Soruma verdikleri cevap formülü paylaşmıyoruz e formül varsa yüzde yüz çam pelleti değildir

coga

Ben standart pellet kullanıyorum ama çam olmasına dikkat ediyorum çünkü mısır ve fındık karışımlar var piayasada bunlar hem koku hemde emiş olarak zayıf kalıyorlar gerçek cam buldum uzun zamandır kullanıyorum hem içim rahat hem evim

PAYTAKKAS

12 gün önce Natural Bastet ürün satın aldım ve hala kargom ulaşmadı. Telefon ile arayıp sorduğumda kargonun nerede olduğunu bilmiyoruz dediler. Israrlarım sonucu bana kargo takip nosu verdiklerinde kargonun daha o sabah verildiğini yani kargonun nerede olduğunu bilmiyoruz dediklerinde henüz kargoyu teslim bile etmediklerini öğrendim. Neden bu şekilde olduğunu sormak için aradığımda telefonu meşgule atarak whatsapp üzerinden konuşalım dediler ??? Evde iki tane kedim var ve firmaya ihtiyacımızın artık acil olduğunu söylediğimde ilgilenmediler. En sonunda kargomu teslim ettiklerinde ise yanlış adrese gönderdiler. Henüz ürünü deneyemedim, her firmada aksaklıklar olabilir ama bu sürecin firma tarafından yönetilmesi 10/0.

yasminackz

Ben hala kullanmaya devam ediyorum dağılması dışında pek bir sorun yaşamadım