10 Kg Mama Ne Kadar Gider

yasminackz

10 kg lık bir kuru mama yetişkin kediye ne kadar süre gider ben ilk defa 5 ay önce almıştım ve neredeyse yarısı daha duruyor yarısını plastik kovalarda muhafaza ettim yarısını da koyacak yer bulamadım ağzını zımbaladım ve poşete sarıp kaldırmıştım bayatlamışmıdır nasıl anlarım? Şuan yemesinde bir sorun yok aöa ben korktum hep böldüm hem kendi sokağımdakilerw hemde çevreme dağıttım onlar kendi sokaktaki kedilerine veriyorlar Şu an 5 ay oldu bozulmamıştır değilmi?

31 CEVAP

Sutlac8

Kediniz yavruysa 5 6 ay yetişkinse 2 3 ay ama bu pek de sağlıklı bi şey değil cünkü taze mama her zaman en iyisi bu yüzden de kedinizi 2 kg taze mamayla beslerseniz daha iyi olue 2 kilo yavruysa 1 2 ay yetişkinse 1 ay rahat götürebilir