Kedi/Köpek Evleri

zuise

Merhaba havaların soğumasıyla kedi/köpek evleri yapıp sokaklarda kuytu köşelere koymayı düşündüm ve biraz araştırma yaptım nasıl yapacağıma dair. Çoğu kişi boşuna yapma insanlar/belediye çöp diye alıp atıyormuş diyor. Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Ne yapabilirim?

1 CEVAP

bihtercik

ben belediyeden 3 tane kulübe aldım ücretsiz ama üçünü de çaldılar.
kendi yapımım olan evleride çöpcüler atıyor. yani tamamen leş bir ülkede yaşıyoruz bunun bir çözümü yok