Hangi Mamayi Almalıyım?

Oske22

Kedimi ilk sahiplendigimde idarelikten reflex kitten diye bir mama almıştım baska mama bulamadigimdan. Ama iyi bir mama olmadığını duydum, biraz araştırma yaptım. Iyi denilen mamalar çok pahalı ne yazik ki. Kullandığınız uygun fiyatli mamalar var mi? Ne önerirsiniz? Kedim daha 4 aylik, 2 aylikken aldim ve kuru mamayi severek yemiyor ve az yiyor. Seveceği bir mama almak istiyorum :( ve zayif bir kedi

Başlık

46 CEVAP

Oske22

Petlebi de şuan 1,5 kg yokmuş baska site öneriniz var mı güvenilir daha önce kullanmadım bilmiyorum o yüzden.

Sselin1

*********, *******, *********, **********, ******* guvenilir sitelerdir baska sitelerde var tabi ben bunlari kullandim indirm olmayabilir ama.

Catloveerr

Petlebiye mesaj atarsanız yolluyorlar. *********dan 54 liraya aldım ben fiyatlar uygun ve kargo hızlı bi sorun yaşamadım.
Veterinerler içeriğine bakarak sizi yönlendirebilirler mesela. Doğru olan ev yemeği değil ev yemekleri tuzlu, yağlı, baharatlı, soğanlı, sarımsaklı vs. Olabiliyor ve bunlar kedilerimiz için zararlı. Ev yapımı beslemeyi önermiş olabilirler çünkü kuru mama da çok çok iyi bir alternatif değil

Oske22

*********da yavru için olan yokmus :(

TATA4242

Tavsiyem,matisse alamıyorsanız golosi 20 kg alın,hem daha iyi ve sizin reflex ile aynı fiyata hatta daha ucuza geliyor.

Catloveerr

Bozitayi hiç duymadım. Stokta kalmamış olmasına üzüldüm ********* sitesinden aşağıda mesaj kısmı var stokların ne zaman yenileneceğini sorabilirsiniz. Petlebiye de instagramdan yazın ya da e mail atın

Sselin1

Matisse en uygun fiyat "*********" adli sitede 60 lira ben daha once alisveris yapmadim ama bir sorun olacagini sanmam.

pyesil

prochoice mamaya veterinerimizin tavsiyesiyle başladık zaten içeriği gayet zengin, ben senelerdir kullanıyorum kedilerim de oldukça sağlıklı

Oske22

Denemek amaçlı 1 kg civarı alacağım ama bulamıyorum golosinin. 1 kg satmiyorlar mi?

Oske22

********* da buldum tamamdir. Ikisinden de alayım hangisini begenirse onu yesin madem.

Oske22

Stokta kalmamis orada da :( ne bu şanssızlık çözemedim. Elimde 1 kg reflex var o bitene kadar gelir inşallah

Oske22

Arkadaşlar bozita mama nasıl?

Oske22

Teşekkür ederim yardımlarınız icin arkadaşlar. Iyi ki böyle siteler var da yardımlaşabiliyoruz :))

Sselin1

Bende dedigim siteden mama almak icin siteye kaydoldum simdi 10 tl indirim veriyor. Yani alirsaniz mama 50 liraya gelecek. Ama kargonun ucretsiz olmasi icin 75 tl alisveris yapmaniz lazim tabi.

Oske22

Matisse hariç mama önerisi olan var mı?