Merhaba Arkadaşlar Yuvalandirmada Bulunan Canlılardan Ücret Talebinde Bulunanlar Var Site İçin Etik

Glhk09

Siteden hayvan sahiplendirme için hayvan sahipleri ücret istiyor yani sahiplendirme değil satış yapıyor bilginize

4 CEVAP

Glhk09

Utanmadan diyor ki 300 liraya almıştım 200 e satıyorum ticaret yapıyor aklı sıra şikayet ettim siteye

Anonymus552223

Kimmiş o adi

LadyAndCat

Glhk09
Demek ki var böyle dengesizler.
Madem bakamıyorsun neden aldın?? Sende kabahat hem de para vermişsin. Şimdi bakamıyor küçücük bir kediye bile aklınca başkasına satıp ticaret yapacak.
Adama sorarlar : Bakamayacağın şeyi neden alıyorsun???!?!

kubra1987

sevgisizlik