Mystic İçeriği Nasıl Almalımıyım?

Siyammm

http://www.mysticpetfood.com/tr/mamalarimiz/kedi/mystic-tavuklu-yavru-yetiskin-kedi-mamasi Taurin fln da yazıyorum içerik okuyabilen arkadaşlar bi yardım etsin %50 et varmış niye ucuz?

28 CEVAP

Anonymus552223

Ben de kullaniyorum sanirim 2 3 aydır, belki daha fazla. 2 kedim var biri yaşlı biri genç. Gençlere ne versen yarıyo zaten fakat yaşlı kedimde bazı mamalar tüylerde yapışma gibi şeyler yapıyo, bu mamada öyle bir sorun yaşamadık. Brit care e çok benzetiyorum etkisini. Cunku brit care de kakasini yumuşatmiş ve aşırı kokutmustu. Ayni şekilde nd de çok kokutuyor. Kısa vadeli etkisi bu iki mamaya göre hicbir degisiklik yapmadı. (Nd den mystige geçmistim galiba) Ama kuru mamadir sonucta çok övemem.

Bkrrr

Ben de 15 kg yavru maması söyledim içeriği çok güzel

ozzy35

bugün arkadaşa sordum bize geliş fiyatı 10 tl diyor kilosu

Siyammm

Siz aldınızmı peki

Natkarat

Yanlış duymadınız* olacak. :) Hızlıca yazınca yazım hataları olmuş ama mesaj anlaşılmıştır diye umuyorum.

ozzy35

ben 1 kilo almıştım ilk konuyu açtığım zaman 2 hafta önce vermiyorum şu an

ozzy35

kargo yüksek olmasa elimdekini yollayabilirim size kullanmıcam artık

ozzy35

zaten sık sık mama degistiriyorum tüyleri dökülüyor 3 kedininde birisinde kepeklenme yaptı bu mamayı verince sanırım tavuklu oldugu icin

Simge113

Numune nerden talep ediliyor çogu mamaya göre cok ucuz ve iceriginin iyi oldugu söyleniyor ama Ankara Sincandaki petshoplar bilmiyor bu mamayi bende 15 kilo almak istemiyorum kedim cok secici

1 kg nereden aldınız? paketler 15 kg değil mi?

ozzy35

bizim burada 1kg lık açık satıyorlar

Mustafanacar

1kg'sinin maliyeti 12-13TL .