Kedime Yanlışıkla Çok Sert Bir Şekilde Vurdum :(

Menekse89

Merhaba arkadaşlar kedimle oynarken yanlışıkla kafasına çok sert vurdum, ben yatağa vuracaktım onunla oyun yapmak için ama birden elime atladı ve çok kötü vurdum. İstemeden bile olsa çok pişmanım sizce bir şey olur mu sağlık açısından

39 CEVAP

lwb

Kafa proteinle çalışmaz ki

PandAiluroSena

@ladyandcat size de ılımlı ve hosgorulu tavırlarınız için kendi adıma tesekkür ederim :)

PandAiluroSena

Bildikleri tek argüman bu @lwb boşver, öğrenmişler bir protein tutturmuşlar gidiyo işte, alıştım ben :D

BalliBadem

@PandaAiluroSena Yarası olan gocunurmuş sana yazmadığına rağmen bu kadar diretiyorsan
banada bademcik deme bunu diyeceğin samimiyette değiliz

hcerenk

Ben evden çalışıyorum ve ofis masamın altında geziniyor bazen. Sandalyeyi ileri geri çekerken ayağım çarpıyor ya da gece uyku esnasında kaç kere tepikledim. Hemen özür diliyorum sanki dilimi biliyor gibi :)
Bunlar istemeden yapılan şeyler. Kendinizi üzmeyin, gözlemleyin, normalden farklı bir durumu varsa bir hekime danışın içiniz rahat etsin.
Umarım bir şeyi yoktur.

behcetaydinelli

İsim etiketlememe cesareti de nedir ya? Birebir muhatap almak istesem etiketlerdim heralde. Ben oraya genel bir durumu yazdım. Üstüne alınıp evet ben show yapmışım diyorsan o senin problemin :)

BenNisa

Sena Hanım show yapan biri. Bunu dünkü ''kedi eti yenir mi?'' sorusunda gördük. Evet amacımız yardımcı olmak fakat çoğu kişi amacının dışına çıktı maalesef. Ben de bunlardan biriyim. Sena Hanım herkesle tartışarak bütün ışıkları kendi üstüne çekmek istiyor. Bu yüzden önce benimle tartıştı, sonra ZehraBulutt ile tartıştı ve en sonda BalliBadem ile tartışıyor. Bu yüzden bence Sena Hanım'ın Çoğu yorumunu ciddiye almayın. Evet, bazı sorularda gerçekten yararlı bilgiler veriyor. Bunları ciddiye alın. Fakat bu sorudaki cevapları gibi sadece show yapmak amacıyla yaptığı cevapları ciddiye almayın.

lwb

Ben de geçen yanlışlıkla kafasına vurdum, önümde duruyormuş o kadar sessizler ki evde yürürken vurdum ayağımla.
Birşey olmaz merak etmeyin, acı eşikleri yüksek hayvanlar

Ben de fark etmeden ayağına basmıştım kediniz çok küçük değilse sorun olmaz.

BenNisa

Eğer cevabımı okursanız anlarsınız zaten. Bu dediklerimi yapan insanlar var gerçekten. Bu kişilerle tartışmak yerine benimle tartışmanız çok saçma. Artık bu kadar önemsiz bir tartışmaya devam etmek istemiyorum. Ne alaka olduğuna gelirsek, siz arkadaşa oyun oynarken kediye vurmasından dolayı bu kadar ağır ve kalp kırıcı şeyler yazarken, anneleri kızıyor diye kedilerine aşı yapmayan ve Whiskas mamasını savunan insanlara hiçbir şey yazmıyorsunuz. Umarım ne alaka olduğunu anlamışsınızdır. Ve rica ediyorum, bu tartışmayı devam ettirmeyin.

LadyAndCat

Menekse89,
Korkmayın bir şey olmamış !
Ama lütfen dikkatli olun.
Ellerinizle değil başka şeylerle oynayın. Kağıt toplar, bez toplar, şişe kapakları gibi yaratıcı ve masrafsız fikirler verebilirim.
Kediniz koşup oynuyor. Yemeğini yiyor ve iyi görünüyorsa sağlıklıdır.
Geçmiş olsun:))

Cansumuezza

Neresine vurdunuz?

LadyAndCat

Arkadaşlar;
Sena Hanım,
Yanlış anlamış , yanlış okumuş özrünü de dilemiş.
BenNisa da özür diledi.
BalliBadem’in de daha önce kalbi kırılmış. Boş yere yüklenmişler kızcağıza...
HEPİMİZ BİRBİRİMİZİ AFFETSEK VE KÖTÜ HİÇBİR ŞEY SÖYLEMESEK NASIL OLUR?!
BEN HERKESİ ÇOKTAN AFFETTİM BİLE VE HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM.YETERKİ BİRBİRİMİZİ ÜZMEYELİM.

Natkarat

Bir şey olmaz. :D Bu tür durumlarda amaç ve niyet önemli. Gerisini takmayın siz. :)

BalliBadem

@PandAiluroSena yahu orda 2 kişiyi etiketlemişim sana yazmış olsam seni niye etiketlemiyim sende bugün bana mı taktın ne anlamadım herşeyi ğstüne alınma sana yazarsan etiketlerim