Kedime Yanlışıkla Çok Sert Bir Şekilde Vurdum :(

Menekse89

Merhaba arkadaşlar kedimle oynarken yanlışıkla kafasına çok sert vurdum, ben yatağa vuracaktım onunla oyun yapmak için ama birden elime atladı ve çok kötü vurdum. İstemeden bile olsa çok pişmanım sizce bir şey olur mu sağlık açısından

39 CEVAP

PandAiluroSena okuduğunu bu kadar yanlış anlamayı nasıl başardın hayret ettim

gözlemleyin tabi ama sorun olacağını sanmıyorum.

BenNisa

PandAiluroSena insanlar bebeklerine dahi YANLIŞLIKLA vurabiliyorlar. Sizin de bu kadar abartmanıza hayret ettim. Hayır bir de böyle bir konuyu abartmanıza hayret ettim. İnsanlar anneleri kızıyor diye kedilerine aşı yapmayan, hala Whiskas mamasını savunan insanlara bir şey diyeceğinize burada yanlışlıkla kedisine vuran bir insana bunlara demeniz BENCE çok saçma. Sorunuza gelirsek bence bir şey olmaz. Bazı insanlar kedilerinin kuyruklarına dahi yanlışlıkla basıyor ve bir şey olmuyor. Bence sizin kedinize bir şey olmamıştır.

behcetaydinelli

Herkes en iyi olma peşinde :)
Sorulan her soruya cevap verme zorunda değilsiniz. Başkalarını azarlayıp show yapmak da ne biliyim.... :D

PandAiluroSena

Elinize zeval gelecek diye korkuyorsaniz elinizle oynatmayin gidin kedi oltasiyla yada iple oynatin. O hayvanlar bir icguduyle avlanir gibi dusunup oynuyorlar el kol ayirt edemeyebilirler ve senin ne olursa olsun o hayvana hele bir de kafasina vurmaya hakkin YOK. Elin cizilmisse yada isiriyorsa kararli bir sesle hayir dersin kendileri bir sure sonra anlayip birakiyorlar zaten, ya da hafifce poposuna vurursun ama HAFIFCE

yazıyı böyle nasıl yaptım onu da anlamadım :D

BalliBadem

@LadyAndCat @BenNisa yok illa herkesin herşeyine karışıcaklar çünkü ennn mükemmel kedi sahibi onlar biz hayvanımızı düşünmüyoruz onlar düşünüyor nedense tüm hayvan formları aynı zamanında bana kaplumbağa vermişlerdi o zaman küçüktüm kaplumbağa 5 yaşına kadar ufak bişeyde kalmıştı ben kaliteli mama alıp kabını büyütmüştüm bi sürüngen formunda bana akvaryum alamadım diye demediklerini bırakmamışlardı ve aşı yaptıramayan arkadaşın anladığım kadarıyla yaşı küçük elinden geleni yapıyor neden yardımcı olmak yerine çözüm bulmaya çalışmak yerine kalbini kırıyorsunuz bunun kime ne yararı var

PandAiluroSena

Ve evet vurma siddetini bilmiyoruz ama birsey olabilir elbette, ne kadarcik cani var o hayvanlarin

Menekse89

Hayır vurmadım, beraber oyun oynarken yatağa vuruyordum o da elime atlıyordu öyle oyun oynuyorduk, ya da parmaklarımla oynatıyordum. Bir an tam yatağa vuracakken elime atladı ona vurdum

LadyAndCat

BenNisa,
Bak arkadaşım ben Whiskas mama kullanıyorum bunu da kimseden saklamadım. Bu mama dışında
daha kaliteli olan Purina One’ı da kullanıyorum. Kedilerime hangi mamayı kullandığım aslında hiç kimseyi ilgilendirmez ben hariç ama YANLIŞINIZ VAR DÜZELTEYİM.
Bu konuda beni de çok sert eleştiren arkadaşlar oldu ve ben bana ne yapsalar da kimseyle durumu tartışmaya taşımadım.
Saygımı da bozmadım!Bozmam da!
Lütfen siz de alttan alttan kedisine Annesinden izin almadan iğne yaptıramayanlara laf sokmayın.
BENİM GİBİ WHİSKAS KULLANANLARA DA...
BELKİ YAŞI KÜÇÜKTÜR ARKADAŞIMIZIN VEYA MADDİ DURUMU YOKTUR. İLK KEDİSİDİR BİLGİSİ YOKTUR. BURDA BİRBİRİMİZE YARDIMCI OLMAK AMAÇ. KAVGA ETMEK VE KIRICI OLMAK DEĞİL.

PandAiluroSena

Oyun oynarken elime atladi ve cok sert vurdum yazmis arkadas bi suru soruya cevap veriyoruz yanlis okuyup yanlis anlamisim kusura bakma @menekse89 evette konuyu kedilerine asi yapmayan insanlara veya whiskas mamasi tercih edenlere laf edip etmemeye getiren arkadas @bennisa sen benden bile fazla sacmalamissin tebrikler. Ne alaka simdi gercekten?

PandAiluroSena

Ya benimle tartisamazsiniz zaten hanimefendi, cunku ben kirici bisey yazmadim arkadasa ve o bile tepki gostermedi yanlis anladigimin bilincinde oldugu icin ben de yanlis okumusum diyerek kabullendim zaten, kime ne oluyor? Ve baska alakasiz konulari ne diye karistiriyorsunuz hala whiskasmista bilmem neymis, ben kedilerine kuru mama vermeyen her hafta cogu insanin yemeye bulamadigi somon etinden yemek yapan insanim whiskas mamayi mi savunacagim acaba? Diyorum ya oyle bir carpittiniz ki tartismaya mahal veren sizsiniz maalesef, yazdiginizi yazip sonra tartismayi devam etmeyin diyip karsinizdakine cevap hakki dogdurup sonra uzatmayin da diyemezsiniz. Su an benim size cevap verip size de yanit verme hakki verdigim gibi. Elbette dusuncenizi savunacaksiniz ama bunu carpitmadan baska seyleri karistirmadan yaparsaniz daha iyi olur. Kalp kirmanin bi faydasi yok, bunu istemeden yaparsam da ozur dilemesini bilirim.

BenNisa

LadyAndCat evet haklısın. Amacım size laf sokmak değildi. Eğer dediğiniz gibi bir izlenin yarattıysam özür dilerim. Evet amaç birbirimize yardımcı olmak ve ben sanırım bunun dışına çıktım. Bunun için de özür dilerim.

BalliBadem

Yani ne kadar sert vurduğunuzu bilemiyeceğim ama bişey olmaz bizimkide koştururken bazen vuruyo kendini bi yerlere yada bazen omzuma çıkıyo atlıyo bazen dengesi kayıyo parkeden mi ne bilmem ama hiç bişey olmadı bu güne kadar maşallah

PandAiluroSena

Yani sinirleniyorum artik eger bu yazilar banaysa... Ilk cevaptaki tepkimin yanlis okumadan kaynakli oldugunu belirtmeme ve tepki gosterdigim kisiden ozur dilememe ragmen hala gelip isim verme cesareti dahi gosteremeden laf soyleyen behcet ve ballibadem arkadaslar amac nedir? Ve ballibadem evet bir hayvanin sorumlulugunu aliyorsan en iyi sartlari saglamakla mukellefsin kusura bakma.(genel konusuyorum) paran yoksa alma evine hic birimiz cok zengin degiliz,elinden geldigince disardakileri beslersin olur biter. Kaldi ki ben asilarini yaptiramayacak insanlara dogal secenekler sunmaya calisan fikirler bilgiler paylasan bir insanim, yardimci oluyorum cozum sunuyorum yani.

BalliBadem

Birilerinin kafa proteinsizlikten çalışamadı