Kedime Yanlışıkla Çok Sert Bir Şekilde Vurdum :(

Menekse89

Merhaba arkadaşlar kedimle oynarken yanlışıkla kafasına çok sert vurdum, ben yatağa vuracaktım onunla oyun yapmak için ama birden elime atladı ve çok kötü vurdum. İstemeden bile olsa çok pişmanım sizce bir şey olur mu sağlık açısından

39 CEVAP

BalliBadem

Valla çıldırıcam ama nys yakında ya forumu terk edicem yada cidden kötü şeyler yazıcam sen kimsinde ben seni etiketlemeye cesaret edemiyeceğim? @PandAiluroSena

PandAiluroSena

Bademcik, orda etiketlediğin kişilere yönelik olarak etmiyorsun o "herkes cok biliyor,yok illa herkesin herşeyine karışıcaklar" laflarını, kıvırmanın alemi yokta neyseee,proteinden dem vurduguna göre diğer konudaki tartışmadan kuyruk acısı da kalmış,belli oldu.neyse takıl sen :D

PandAiluroSena

Bademcik diyemeyiz ama "kafası çalışmıyor" imasında bulunabiliriz hımm...ok...peki...bb

BalliBadem

Sadece bu konu değil bu gün forumda cevap verdiğin çoğu şeyden bu çıkarımı yaptım

PandAiluroSena

tmm :D

Peliinky

@lwb kedilerin aci esigi yuksek diyen arkadas olmus, nerden biliyorsun ki aci esigini, cektikleri agriyi siziyi dogalari geregi fazla gostermiyorlar diye okumustum ama bu aci esiklerini belirlemez tabi

sarmanbirkedi

Ben yanlışlıkla kedimin kuyruğuna bastım 1 saat kustu sonra baristik geldi oynadı sapasaglamdi bir şey olmadi

lwb

@pelinky
Doğaları gereği acıya toleransları yüksektir

PandAiluroSena

@bennisa dun gorduk sizin kedi eti yenir mi konusundaki bes yas cocuk bilgisi seviyesindeki din sovunuzu, bana sovmen demeyin bosa. Ben burda ikiyuzlu insanlarin yuzune aci gercekleri dogrulari soyledigim icin haksiz durumuna dusmem ve dusurulmem sasirilacak birsey degil, malum daha dunku konuda siz kucumsemek adina ateistlikten girdiniz proteinsizlikten ciktiniz. Ustune birde isi dine ceken ben oldum.Benim burda sov yaparak ne gibi bir kazanc elde etmem mumkun bunu da soylerseniz sevinirim? Yazdigim yazi basina bana odeme yapilmiyor? Sena hanim herkesle tartismismis, siz benimle tartismis olmayasiniz? Evindeki kedinin basini oksayip disardaki inegin tavugun hayatini zindan edip sivilarini Yasam hakkini calan bencil insanlarin her zaman karsisinda olacagim bilinsin. Biraz cuvaldizi kendinize batirin hep karsinizdaki insanlari suclamak yerine zira ben en yukarda goruldugu uzere yanlislikla dahi olsa bir haksizlik yaparsam ozur dileme erdemini gosterecek olgunlukta bir insanim, sizin dunku konuda yaptiginiz gibi bir yazdigi bir yazdigini tutmayan bir insan degilim( keske konu silinmeseydi de gorulseydi neyin ne oldugu) ve hala bazi arkadaslar once laf atip ( zira orda “yanlis anlama“ sonucu asiri tepki veren tek kisi bendim o laflarin bana geldigini disardan okuyan konuya dahil olmayan biri de anlayacaktir) sonra ben ortaya konustum ustune alindiysan demek oyledir gibi KOMIK argumanlarla ve laf at kac teknigiyle uste cikmaya calisan sacma sapan insanlar var :D dogru soyleyende dokuz koyden kovulurmus ya cidden ne acayip insanlarsiniz. Dun gece kedi eti yenir mi konusunda bi arkadas gelip agzinizin payini guzel vermisti ama ne yazik ki konu silinmis, okumanizi cok isterdim sevgili hayvanse”c”erler. Umarim bu yazim bu konuyu daha fazla uzatmak niyetine olan insanlar varsa sayet hepsine toptan bir cevap olur. Su yazimdan sonra da kimseyi daha fazla bu tartisma konusunda muhatap almayacagim bilinsin, istediginizi yazabilirsiniz, herkese iyi gunler dilerim