Yavru Kedimin Bağışıklık Sistemi

pinaryaprak

Merhabalar kedim 3 aylık. Geldiğinde bir ishal kusma enfeksiyon yaşadık. kendisi biraz şımarık ve nazlı :) veteriner multivitamin malt vermişti her gün ondan yediriyoruz ama şimdi de mantar olduğunu öğrendik. Bağışıklık sistemini güçlendirmek için ne yapabilirim ek olarak?
Elimde probiyotik de var yaş mamaya ekleyip onu vermeyi düşünüyorum. Maması royal canin ve veterinerden aldığımız başka mamayla karıştırıyoruz.

7 CEVAP

lwb

Kedim kulak mantarı geçirirken bunu kullanmıştım

http://www.vedavet.com/urun_detay.php?grup=2&id=37

İşe de yaradı

Bunu çok öneren var ve yukarıdakinden daha kapsamlı bana göre

https://www.************.com.tr/vetri-science-lysine-immun-kedi-bagisiklik-sistemi-destekleyici-ve-koruyucu-tablet-60-adet?amp=1

Phytominsden sonra immuneks de kullandım bir süre

pinaryaprak

Tavsiyeler için teşekkürler ecosin uygulayacağız bu akşam

LadyAndCat

Pınar Hnm,
Pre veya probiyotik gerçekten iyi bir çözüm. İshali mikrobikse antibiyotikli şurup işe yarıyor.
Bunun dışında arada yumurta ve yoğurt verebilirsin.
Mamaları için de diyebileceğim Royal Canin iyi bir mama ama N&D’nin daha iyi olduğunu düşünüyorum.
Yaş mama da arada mutlaka verin.

pinaryaprak

İshalini çözdük o zaman 2 haftadır iyi ancak mantar problemi yaşıyoruz şimdi de

pinaryaprak

Tavsiyeler için teşekkürler ecosin uygulayacağız bu akşam

lwb

En iyisini yapıyorsunuz