Hypoalerjenik Mama

tgc77116

Önerileriniz var mı? Felicia ya baktım içinde et yok proteinler var pek beğenmedim ama işe yarar mı alerjide sürekli iğne olmasını istemiyorum

32 CEVAP

Sselin1

Siz dedigim gibi advance sensitive somonluyu bir deneyin icinde tavuk proteini de bulunmuyor. Ya da direk felicia somonluyu deneyin siz bilirsiniz ikisinden biri iyi gelebilir ya da ikisi de iyi gelebilir denemeden bilemezsiniz. Mantar uyuz degilse alerji yani mama kaynaklidir.

tgc77116

Mantar ve uyuz değil bu net söylediler alerji yada şimdi egzema ihtimali var