Muhabbet Kuşum Hasta Mı?

cnylz33

yemesinde sorun yok ama halsiz kabarık ve uyukluyor her gün daha hareketsizleşiyor ne yapmalıyım

7 CEVAP

Minnoosss41

nezle olmus olabilir ishal olmus olabilir bağırsak yapmis olabilir bircok nedeni olabilir eskiden kanarya ve muhabbet kusu uretimini yapiyordum resim falan yollarsaniz yardimci olmaya calisirim

Kedimiriltisi

Kuşlar çok narin hayvanlar maalesef hemen bir veterinere danışın

Havalar çok iyi değil muhtemelen nezle olmuştur. Akrabamın kuşunda da aynı problem var şu an. Veterinere danışırsanız bir vitamin ile çözeveğine inanıyorum

rmznisk

Kardeşim muhabbet kuşub ishal gibi gözüküyor benimde vardı ve ben a,d, e k vitamini var kuşlar için onu suyuna 10 damla damlattm geçmedi elma sirkesini suyuna 2 damla damlattm kuşum şu anda düzeldi ancak sana tavsiyem petshoplarda ishal için olan su damlasj ancak yukarıdaki yolları da tercih edersin

İyi hobiler..

BalliBadem

Veterinrre sorun bu mevsimlerde kolay hasta oluyorlar ve eczaneden polivit alın suyuna katın yumurta maması yapın ama havuç olmasın bende zamanında kuş üretimi yapmıştım bu dediklerim çok iyi gelicektir cam açmayın sıcak tutun

Semataraz

Nezle gibi duruyor dediklerinize bakılınca hemen bir veterinere götürün çünkü ölüme yol açabiliyor

zynpgedikli

Kuşun iyileşti mi acaba Benim kuşumda da aynı sorunlar var da şuan Nasıl geçirdin?