Doberman Yasaklanır Mi

tolgahan58

dobermanlar ile ilgili bir sorum olucak.
önümüzdeki günlerde hayvan hakları yasası düzenlenecek acaba doberman yasaklı ırk statüsüne girer mi böyle bir risk varmıdır ? aşırı tırsıyorum gözüme uyku girmiyor Böyle bir şey olursa bu ülkede duramam malesef

3 CEVAP

muffincookie

Bence yasaklanmaz.Yasaklansada şartlara uyarsanız sıkıntıçıkmaz :)

Anonymus552223

Yasaklanir yasaklanmaz var olan hayvanlar öldurulecek degil ya?

tolgahan58

@epiglottis bendede ama hiçbir canlı yasaklanmamalı...pitbull vs dahil