Nd Yaş Mama? N&D Bilgisi

onurtemiz

ND yaş mama tecrübesi olanlar.
Kuponumla birlikte tanesi 5,40₺ ye gelecek her konserve. Ama küçük bir duyum aldım, paramın boşa gitmesini istemiyorum. ND yaş mama pek lezzetli değilmiş. Bu doğru mu?

54 CEVAP

ebraruyanik

Yaş mamasını kullanmadım fakat kuru maması gerçekten çok kaliteli. Kedinizdeki değişikliği hemen fark ediyorsunuz.

Tikos

Ben her cesidini denedim ama malesef benim kedim agzina dahi surmedi. Yesin diye biyiklarina surdum birazcik ama benimle kusup yanima iki gun gelmedi:D

TATA4242

@Catloveerr ben çoğu kişiye aynısını diyorum,Matisseye o parayı vericeğinize,en azından Nd düşük tahıllı alabilirsiniz.Hayır matisse içerik olarakda iyi değil,pirinç,gluten vb.bir sürü şey içeriyor.Tekrar tekrar anlatmiyim :) ama durum bu.O yüzden matisse önermiyorum,fiyatlarıda uçmuş gitmiş bir daha asla

pinarcaya

Benim kedim nd yas mamanin her cesidini yedi. Ama benim kedim zaten her mamayi yer.

onurtemiz

Tata

Şu an Kullandığınız kuru mama nedir? Bu zamana kadar kullandıklarınız neler en beğendiğin hangisi?

onurtemiz

Harikasın :D

ND 1 kilo yiyordu ayda 1,5 değil :D
RC 1,3 yiyordu. Ve güven bana 1,3 ile 1,5 arasında bizim kedi için epey fark var :-)

Acana’ya şimdi geçsem pek kilo almaz bence bu yüzden önce orta kalite de yedirmeyi planladım Pro Plan gibi. Yağ oranı da az olsun istemem ama %40 protein bize fazla gelecektir ND’den tecrübeliyiz.
Fiyatta dolayı Purina One aldım 42₺ gayet iyi fiyat-performans. Ama normal fiyatına almam onu. Dün vermeye başladım karıştırarak ve sevdi Purina’yı. Bakalım 1,5kg paket ne zaman bitecek. Ay başında da Pro Plan 3KG alacağım (ya kitten ya da adult tavuklu) bakalım onu ne kadar da birecek.
Şimdi malt almaya gidiyorum belki mideden bağırsaktan dolayı almıyordur kilo :-) hiç kullanmadık.

onurtemiz

Bu gün kampanyalardan yararlanıp Acana alabilirim ama hemen vermem son kullanma tarihi uzunsa bekletirim :-)

Yaz ayında Grasslands vermek doğru bir hareket midir? Öncr Kitten Proplan yesin istiyorum birkaç ay

onurtemiz

Acana dan bahsetmiştim :-)

TATA4242

Şimdi anlaşıldı Acana ve Orijen mama fiyatları neden böyle.