Bugün Sevgililer Günü

hcerenk

Kalbimizi ısıtan ve bize sevginin bambaşka bir boyutunu tattıran güzel hayvanların hepsine kocaman sevgiler yolluyorum.
İyi ki varlar, umarım her hayvan sevgiyi tadar.

Eskiden çok kedi ve köpek beslemiştim, çeşitli sebeplerle kaybedince evde hayvana bağlanmaya tövbe etmiştim ama iki kızımı görünce içimden bir şeyler gitti. Karşı koyamadım o sıcak patilere. İyi ki de benim kızlarım oldular. Onları tüm dertleri ile birlikte çok seviyorum.

Evcil hayvan sahibi herkese çocukları ile mutluluklar dilerim.

4 CEVAP

Anonymus552223

Petshoplardan hayvan satin alinip hediye edilmeyen bir sevgililer gunu diliyorum.

TATA4242

Valla kapitalist sistemin oyunu başka birşey değil,sevgilin ile birşey paylaşmak yada kutlama yapmak için,gün belirlemeye gerek yok(kendinizin seçtiği özel günler var ise o konu ayrı, onları hatırlayıp kutlamak,her iki tarafıda sevindirir)yani şimdi her iki tarafda birbirinden hediye bekliyor,yani hediye alıncağı belli,bunda ne heycan var ki.Oysa sıradan bir zamanda içinden gelerek,hediye alınsa,o zaman gör karşı tarafdaki şaşkınlık ve heycanı.14 şubat gibi günler insanları mecbur bırakıyor,çoğu kişi anlamasam olmaz ki diyerek yada sırf 14 şubat olduğu için alıyor.Güne bağlı kalmamak en iyisi neyse fazla konuştum,benim düşüncem marjinal bir tarzda.Bu günü kedimle kutliyim,bana çıkar ilişkisine dayalı olmayarak,sevgi gösteren tek yaratık :)

dilaraxx

ben kedimle kutlamayı düşünüyorum :)

TATA4242

Ek olarak konuşmanızı ayakda alkışlıyorum,güzel bir yazı olmuş.Kedi köpek sevmeyen insanlarla bir arada olmayın yada hayvan sevmeyen :)
Kedileri sevmeyen insanlardan sakının. İrlanda atasözü
Köpeğiniz dünya üzerinde sizi kendinizden biIe daha çok sevecek tek kişidir. Josh BiIIings
En çok hoşuma gidenlerden durumu özetleyen;
İnsan bir hayvanı gerçekten sevene dek ruhunun bir yanı haIa uykudadır. AnatoIe France