Kısırlaşmamış Kediye Kısırlaştırılmış Mama Verilir Mi ?

2 kedimiz var şuan dişi kedimiz kısır erkek kedimiz Kısır değil. Büyük 10kg kısırlaştırılmış mama alıyoruz. Erkek kedimize de veriyoruz sorun olur mu? Kısa zaman içerisinde erkek kedimizi de kısırlaştırıcaz

4 CEVAP

Catloveerr

Erkek kedi için iyi idrar yollarını korur. Kısırlaştırılmış mamayla yetişkin mamanın değerleri arasında çok fark yoksa ikisini de kullanabilirsiniz

Sorun olmaz ama erkek kedi gerekli besini tam alamaz

BalliBadem

Doğru değil önermem vitaminsiz kalır eğer dişi kedinin kilo problemi yoksa yetişkin mama kullanın

Catloveerr

Ben burda sormuştum bi arkadaş çok güzel açıklamıştı
https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/34946-kisir-olmayan-kediye-kisir-mamasi-verilir-mi