Petlebi Gerçekten Güvenilirmi Arkadaşlar

Burakklnc

Anket

Kesinlikle güvenilir bir site kesinlikle tercih etmelisin
(18 oy)
Genelde iyi bir site öneririm
(4 oy)
Orta düzeyde bir site mecubur kalırsan tercih et
(1 oy)
Kesinlikle kullanma pişman olursun
(0 oy)
Toplam (23 oy)

Benim 2 kuşum var ve yemleri bitmek üzere bu suteyi instagramdan tanıdim eğer güvenilir derseniz gerçekten ilk defa yapıcam ve eğer memnun kalırsam ileri zamanlardanda alışverişlerimi burdan yapıcam ilk ve yeni olduğim için siteyi bilmiyorum
Kuşlarımdada genelde quik ve eurogold markalarıni tercih ediyorum tahminen elimize ne zaman ulaşır

8 CEVAP

sarmanbirkedi

Guvenilir tqbi ki

Bue

Ben 3 kez sipariş verdim 2 gün içersinde elime ulaştı hepsi.Güvenilir bir site gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.

ZehraBulutt

Kedimi sahiplendiğimden beri burdan alışveris yaparım, güvenilir ve ilgililer. Fiyatları çok uygun olduğu söylenemez ama verdiği hediyelerle fiyat farkı kapanıyor genelde.

ygiz_mrtt

Forum kısmı pek güvenilir olmasa da alışveriş konusunda sıkın tı yok tek sorun aras kargo zile basıp kaçıyor

LadyAndCat

Yağız Mert;
“Kargo zile basıp kaçıyor” hahahah
:D

ZehraBulutt

Kargo kalitesi şubeden şubeye değişiyor. Ben aras'tan çok memnunum. Mng'den şikayetciyim ben de, adam kargooo diye yeri göğü inletiyor, zile basıp kaçsa daha iyi.

TATA4242

Ptt her ikisinide yapmıyor,biz geldik,siz yoktunuz diyor :D Bunada şükredin.

Bence güvenilir bir site.. alışverişlerimden memnunum. Hediye ve indirimler de oluyor..