Scottish Fold Meraklılarına;

Aysenmstura

Sırf kulağı kıvrık olunca size daha tatlı geldiği için hayvanların ömür boyu acı çekmesine göz yummak......

34 CEVAP

Aysenmstura

Kubyusbaskent
Ben bu konuda kesinlikle cins kedi muhabbeti yapmadım yanlış anlamayın. Sadece scottish leri çiftleştirip hasta yavrular dünyaya getirerek o canların günahına bilerek veya bilmeyerek girenler için paylaştım. Kedi sahibi olmadan benim de bu konudan haberim yoktu. Ki çoğu kedi sahibi sahiplenirken bu rahatsızlığı bilmeyip sonradan öğreniyorlar. Tabi ki cins veya değil onlar bizim evlatlarımız. Belki bilmeyip burda öğrenen olur diye paylaşmak istedim gördüğüm bilgiyi. :)

TATA4242

Doğalarına müdahaleyi,doğaya tekrar müdahale ile kapatıcaz,gerçekden kendimize acımalıyız.

Alaracatlover

Afedersiniz ama bende yakın zamanda scottish fold sahiplendim ve direk veterinere götürdüm. Veterinerim yatkınlık var ama iyi bir bakım bol bol hareketle bunlar önlenebilir dedi

TATA4242

Herhangi bir yanlış anlaşılma olmaması için yazdım,yanlış anlamayın.İyi geceler.