Korona Virüsü (Bakın)

sarmanbirkedi

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz üzere dört bir yanımız virüslü ülkelerle dolu ve virüsün Türkiye'ye gelmesi de an meselesi. Ayrıca ülkemizin kriz yönetiminde ve böyle olaylarda ne kadar başarılı olduğu maalesef ortada. Ayrıca depremde kiralarin 3-4 katına çıkarıldığını hepimiz biliyoruz şu an 2 liralık maske 50 liraya satılıyor yani etraf fırsatçı kaynıyor. Şimdi asıl sorum, Allah muhafaza ülkemizde virüs olursa gerek yerli mamalar gerekse ithal mamaların fiyatının kat kat artacağını rahat bir şekilde tahmin edebiliyorum. Acaba şimdiden olabildiğince kendi kedimiz ve sokaktakiler için yaş ve kuru mama stokladınız mı, böyle bir şey düşünüyor musunuz , veya başka bir öneriniz var mı? Şimdiden teşekkürler.

36 CEVAP

TATA4242

Dünya'nın dengesini değiştirmek için yapılan bir çalışma,Korona parmak izi çıkmasın diye giyilen, eldiven gibi bir kılıf, asıl fail bu eldiveni takan ve işini gören.

Zeynepulku

Birşey soracağım ben korono olurda kendime bulaşma ihtimali var mı? Bence yoktur da yinede merak ettim

BalliBadem

Benim yazdıklarım mı siliniyor yoksa benim mi kafam karışıyor

bihtercik

@ballibadem
aynı sorun bende de var.
son iki gündür yazdıklarım siliniyor

BalliBadem

İrem
Hmmm evet nedenki acaba uygunsuz bişeyde yazmadım anlamadım

BalliBadem

********* da taze oluyor zaten 30 kg depolamayın bi kaç aylık mama yeterli 10 kg fln