Kum Kabı.

bihtercik

Bu kum kabından kullanan var mı?

Ölçüleri büyük olduğu için almak istiyorum ama kararsız kaldım.

28 CEVAP

onurtemiz

Bihter bence önden yarım açılanları tercih edersen daha kolayına gelecektir
Ayrıca indirim kuponu vereyim sana eğer geçerliyse : 837712
(Ya da 887312 miydi hahsha) ikisinden birini olacaktır dene :-)
Gösterdiğin markanın önden açılanı var 189₺ miydi neydi fiyatı boyutu da yetecektir.

Sselin1

Evet tataya katilyorum :) eger tozsuz bir bir kum kullaniyorsaniz ever clean gibi belki sorun olmaz ama. Diger kumlar icin yari acilir tuvalet kabi kullanmanizi tavsiye ederim. O kucucuk kapali alanda toza maruz birakmak saglikli degil.

lwb

Ben de büyük kedi tuvaleti kullandım ama kum yetiştiremedim, kum daha çabuk bitiyor

Zeynucka

Bu konuyla ilgili benimde soru işaretlerim var aslında.şimdi kızım 4 aylık ama tuvaleti pek de büyük değil normal.e bu hanım kızımız biraz balık etli.büyüyünce nasıl olur diye merak etmiyor değilim.daha büyük tuvalete ihtiyacını olduğunu nasıl anlarım.ilk defa kedi sahiplendim.yardımcı olanlar olursa çok sevinirim????????

Zeynucka

Ayrıca buna bu parayı verecekseniz imac zumaya bakmanızı tavsiye ederim.çekmecesi var çok kullanışlı duruyor.bir de çınar xxl kedi tuvaletini çok övüyorlar,yarı fiyatına bu ürünün neredeyse:)

Zeynucka

Sayfa açılmıyor:(

bihtercik

son kısıma kadar kopyalayın yeni sekmede açın :)

onur dediğin hangisi link alabilir miyim?

TATA4242

Bihtercik,bu tuvaletler çok uğraştırıyor,gerçekden,elekli veya kapalı fark etmiyor,epey uğraştırıyor,çekmeceli olsada uğraştırır.Kapalı olana kedinin sığmama durumu var,rahat edemez ise kullanmaz.Kediler kapalı yerde yemek yemeyi ve dışkılamayı sevmezler.Doğaları gereği her an tetikde olduklarından,önünü görmek isteyecek yani,bu sebeple daha hırçın olabilir,biran önce yapim diyebilir.Hareketsiz sakin bir kedin var ise durum başka ama ben çok önermiyorum.Yarı kapalı kedi kumları daha iyi,zaten paspasınıda önüne koydun mu,kapalı olan ile fazla bir farkı olmuyacak ama kedin daha rahat edicek.Bu tarz kapalı tuvaletlerin bir sürü ıvır zıvırı var,yok filtresidir falan,kötü kum olsa gine koku yapar,iyi kum kullanman lazım.Yani bunu aldın,yanına ek bir sürü masraf getiriyor ve her zaman düzenli bunu yapman gerekiyor.İlla alıcaksan buna değicek,birşey al https://m.********.com/omega-paw/kendini-temizleyen-elekli-kedi-tuvaleti-siyah-59-x-52-x-53-cm-p-31275702?boutiqueId=402756&gclid=CjwKCAiA7t3yBRADEiwA4GFlIzVLc88yD8M4IcFvb5j6yz1HRrT8oU8rJDnqgyjKmWebxOkZsrSZRRoCPqQQAvD_BwE
Yani bu örnek vermek için,en azından daha kolay,sadece iyi topaklaşan kum yeterli.İyi düşün derim.Ben çok yaşadım,bir hevesle alıyorsun,hevesini kursağında bırakıyor :D

TATA4242

Yukarıda dediğim gibi ;
"Hareketsiz sakin bir kedin var ise durum başka"
Açıkcası ben bir kedinin kapalı tuvalette ne kadar rahat eder bilmiyorum,göz kısma olayı ise tamamen başka :D
Benimkide kısıyor :):) ama iyice değil o dışkısı yani kısaca rahatlama ve midesi ile alakalı bir durum :)Ooo kapalı tuvalet,ne rahatladım be demiyorlar yani :):)

Sselin1

Bihtercik tamamiyle acik kullan demedim cinar buyuk boy tuvalet gibi ön kismi yukari kalkan bir tuvalet tercih edebilirsin. Paspasta varsa eve kum dagilma gibi bir durum olmuyor.

bihtercik

tata evimiz kalabalık değil ve kum kabı banyoda sakin bir yerde :/
nereden çıkardın bu yazdıklarımdan anlamadım :D
gayet memnun halinden.

teşekkür ederim selin ondan alacağım sanırım:)

bihtercik

@zeynucka
çınara baktım ama plastiği çok kalitesiz gözüküyor ucuz almak yerine pahalı alıp ömürlük olmasını isterim :)
zuma baya kullanışlı ama ölçüleri küçük geldi :(

@lwb
küçüğüne de sığmıyor maalesef...
orta boy bakacağım sanırım

bihtercik

son kısıma kadar kopyalayın yeni sekmede açın :)

onur dediğin hangisi link alabilir miyim?

onurtemiz

Pembesi de var attığımın buranın kategorisinden bulabilirsin. Ama senin son attığının basamağı da var